Обирай для вступу IT STEP University!

IT STEP University – це новий сучасний вищий навчальний заклад, що гарантує якісну освіту нового формату. Наші студенти – новатори, які вже з першого курсу працюють над своїми проектами.

Головний принцип навчання – це максимум практики та мінімум теорії. Жодної застарілої інформації, лише актуальні знання та навички, що знадобляться у кар’єрі. Навчальні програми університету розроблені разом з ІТ-компаніями та відповідають вимогам ІТ-ринку. Викладачі університету – практики з ІТ-компаній, які знають, що потрібно майбутнім фахівцям.

Під час навчання студенти працюють у командах, створюють свої проекти та вчаться їх захищати.

Університет готує спеціалістів за найбільш актуальними напрямками:

Крім навчання студентів чекають різноманітні активності:

В IT STEP University навчаються студенти зі Львова, Тернополя, Мукачево, Вінниці, Луцька, Кропивницького, Рівного, Харкова, Дніпра – університет відкритий для абітурієнтів з усієї України. Для студентів з інших міст передбачено комфортний гуртожиток.

Як вступити в IT STEP University?

Для того щоб стати студентом, необхідно скласти ЗНО за предметами:

  • українська мова та література;
  • математика;
  • фізика або іноземна мова.

Заяви на навчання прийматимуться  з 12 липня по 26 липня 2018 року.

Випускники IT STEP University окрім диплому про вищу освіту можуть отримати  міжнародні сертифікати компаній Oracle, Cisco, Microsoft, Autodesk. 

Університет сприятиме працевлаштуванню випускників у найбільші ІТ-компанії на такі позиції: Developer, Web-Developer, Game-developer, Mobile-developer, Web-designer, Robotics Еngineer, Cybersecurity Engineer, Junior Data Scientist, Junior Machine Learning Engineer, Junior Buisiness Analyst, AI-specialist та інші. Крім того, отримані в університеті знання знадобляться для створення власної компанії чи заснування успішного стартапу.

Записатись на консультацію


БакалавратМагістратураДоуніверситетська підготовка